KURU TEMİZLEME & ÜTÜ

Tüm tekstil ürünlerinizin ve kıyafetlerinizin uzun ömürlü olmasını sağlayan, kumaşların renk ve kalitelerini bozmadan temizleyen DOĞA Kuru Temizleme organik deterjanlar kullanarak sağlığınızı da güvence altına alıyor. Öncelikleri müşteri memnuniyeti olan firma, teknolojiyi yakından takip ederek, en yeni sistemler ve en kaliteli makinalarla kuru temizleme hizmeti vermektedir.

Yaşadığımız şartlarda çok yoğun bir tempoya sahip insanlar çoğu zaman kendilerine ve sevdiklerine ayıracak zaman bulamamaktadır. Bu tempoya bir de çamaşır yıkama ve kurutma işlemleri de eklenince bazen hayat çekilmez olabilir.

Kuru temizleme dendiği zaman akla ilk gelen DOĞA Kuru Temizleme olmalıdır. Bilgi ve teknolojiden yola çıkarak en iyi, hızlı ve garantili kuru temizleme hizmetleri ile sizlerle. Servis imkânları da mevcut olan firma, eşyalarınızı evinizden alıp, kısa bir süre sonra yepyeni bir şekilde evinize getirir. Hem uygun fiyata, hem de kapıda ödeme kolaylığı ile büyük bir rahatlık sunuyor.

DOĞA Kuru Temizleme olarak sizlere verdiğimiz ücretsiz servis, express temizleme, kapıda ödeme , online sipariş ve vb hizmetler sayesinde hem kendinize hem de sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Bazı anlar daha uzun olsaydı dersiniz ya, artık bu anları daha uzun kılmak ve çamaşır işlerinden kurtulmak sizin elinizde. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Arayın hemen DOĞA kuru temizleme uzman ekipleri kapınıza gelsin. Bundan sonra lekeler bizim, sevdiklerinizle mutlu anlar sizin.. FİYAT LİSTEMİZ İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ!

HALI YIKAMA

Halının dokusu, ipliği ve ipliğin etkileşimlerini göz önünde bulundurup halının kimyasına göre işlem yapmak için çeşitli yöntemlere başvurmaktayız. İpek, Milas, ve Çin halıları gibi değerli olan halıların temizlenmesi de özen istediği gibi aynı zamanda tecrübe ve yeterli donanım da gerektirmektedir. Çoğu halı yıkamaların havuzlu sistemde yıkama yapmasını tasvip etmediğimiz gibi havuz içerisinde oluşabilecek kirlerin ve bakterilerin çoğalmasına sebep olacağından ötürü fabrikamızda havuz sistemi bulundurmamaktayız. Özel silindir makineler ile halının ipliğine, dokusana ve rengine göre değişen temizleme tarzı ile zarar getirmeyecek özel deterjanlarla halınızı aldığınız ilk günkü parlaklığını muhafaza ediyor ve aynı zamanda sevdikleriniz sağlığı için de hijyene önem veriyoruz. Size bir telefon kadar yakın olan DOĞA kuru temizleme halı yıkama fabrikasında yıkama sonrası kurutma odaları ile tam kurutulmuş bir şekilde hiçbir kötü koku olmadan teslim edilmektedir.  FİYAT LİSTEMİZ İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ!                 

Ev hanımlarının genelde kirlenen halılarını silerek temizlendiğini sanır, halbuki silinen halıda çok miktarda göz ile görülmeyen bakteri ve kirler halının iplik aralarında sıkışır kalır ve sevdiklerimizin sağlığını tehdit eder, aynı zamanda halının silinmesindeki bir diğer zarar ise farkında olmadan renk kaybı veya renklerin birbirine karışmasıdır. Halılarınızda geri dönülemeyecek tahribatlara neden olmayın. Halılarınızı silmek yerine belirli aralıklar ile yıkatmanız hem halınızın ömrü hem de sevdiklerinizin sağlığı için en doğrusudur. Size bir telefon kadar yakın olan DOĞA kuru temizleme eğitimli ve tecrübeli personeli ile her çeşit halınızı ücretsiz servis imkanıyla evinizden alıp tekrar evinize teslim etmektedir.